SSŠŠ ELBA v Prešove

SSŠŠ ELBA v Prešove

vznikla v roku 2006 a odvtedy dosahuje so športovou mládežníckou elitou pekné úspechy nielen na republikovej, ale aj na európskej a svetovej úrovni.

celý článok

Kompas - Bedminton

Kompas - Bedminton

Bedmintonový klub Lokomotíva Košice vznikol v roku 2002 ako pokračovateľ badmintonového oddielu TJ Lokomotíva Košice. Je účastníkom I.ligy zmiešaných družstiev a vychováva hráčov a hráčky všetkých vekových kategórií od 9 rokov až po dospelých.

celý článok

Stredná športová škola Košice

Stredná športová škola Košice

Zmena je progres a rast, už sme boli Internátna športová škola, Osemročné športové gymnázium, Športové gymnázium a teraz sme Stredná športová škola. Iné názvy no to isté srdce.

celý článok

Dnešný program vysielania

 • 17:00 - 19:00 hod.
  Hudobný blok
   
  Prvý týždeň nového roka bude oddychový, vysielame v hudobnom režíme a k športu sa vrátime v ďalšom týždni. Prajeme krásne sviatočné dni!

 • 19:00 - 20:00 hod.
  Kompas
   
  Lavína informácii, rozhovorov, zvukových správ z najzaujímavejších podujatí a predovšetým relácie venované partnerom rádia Šport.

 • 20:00 - 00:00 hod.
  Hudobná vlna
   
  hudobný blok Rádia Šport

Už o pár dní v Timeoute privítame novú hokejovú sezónu!

Rozprávaním s trénerom Akadémie futbalu Crow Košice začíname v pondelok predpoludním sériu premiér relácie Kompas v novom pracovnom. V pútavom rozhovore sa od jedenástej hodiny dozviete, ako mladí Košičania vstúpili do novej sezóny a tiež ako prebieha príprava zaujímavého turnaja v závere septembra.

V utorok od desiatej hodiny premiérujeme Paralympijský magazín. Hovoriť budeme s našimi boccistami po návrate z majstrovstiev Európy, kde získali dve zlaté a dve bronzové medaily, neobídeme ani hendikepovaných taekwondistov, paracyklistov a stolných tenistov pripravujúcich sa na svetový šampionát.

Vodnopólovému dianiu sa venujeme vo štvrtok od desiatej, no a o hodinku neskôr už pozývame na štart hokejovej Tipsport ligy. Podvečer nemôže chýbať ani prvý Timeout novej sezóny a v ňom šláger ako remeň, v ktorom Košice vyzvú navrátilca do ligy bratislavský Slovan. Fanúšikovia triatlonu si prídu na svoje v piatkovom Kompase od desiatej, po ňom tradične nasleduje Motomagazín.

Hokejový Timeout vysielame aj v piatok a v nedeľu, to sa už hrajú úplné kolá na úvod sezóny, počas ktorej vás budeme štadiónmi pravidelne sprevádzať. No a ak ste počas minulého týždňa niektoré z vydaní Kompasu nestihli, ponúkame podcast:


Relácia BODY MISSION s Jánom Sotákom

Túžite dobre vyzerať, správne cvičiť a zároveň sa cítiť stále vo forme? V tom prípade si nalaďte reláciu BODY MISSION s Jánom Sotákom v Kompase rádia Šport.

Ján Soták je niekoľkonásobný majster Slovenskej republiky a majster Európy v kulturistike!

Ako dieťa sa venoval karate. Vo svojich dvadsiatich rokoch začal s kulturistikou a práve vtedy sa zoznámil so stravovacím programom pre športovcov. Teraz sa mu venuje naplno a pomáha ľudom, ktorí chcú efektívne chudnúť, dodržiavať zdravý životný štýl a predovšetkým majú motiváciu!

BODY MISSION s Jánom Sotákom vysielame dvakrát mesačne v pondelkovom Kompase Rádia Šport.

 

16.12.2019

17.12.2019 11:42  
 

Blížia sa najkrajšie sviatky roka. Ako sa správne stravovať a nemať problémy? Samozrejme, že sme sa venovali aj práci nášho pravidelného hosťa Jána Sotáka!

spustiť prehrávanie

 
Celý katalóg


Oddiel Ilyo-Taekwondo je v súčasnosti najväčší klub Slovenskej Asociácie Taekwondo WTF pod vedením trénera Ing. Pavela Ižarika.

 

7.1.2020

08.01.2020 14:01  
 

Pavel Ižárik a Dávid Sajko o príprave na aprílovú kvalifikáciu na OH 2020.

spustiť prehrávanie

 
Celý katalóg


Vodnopólový Kompas

 

Kompas - Reprezentácia SR (19.12.2019)

20.12.2019 10:26  
 

Reprezentácie mužov a rovnako aj žien sa pripravujú na januárové ME.

spustiť prehrávanie

 
Celý katalóg


Stredná športová škola Trieda SNP 104, Košice

Zmena je progres a rast, už sme boli Internátna športová škola, Osemročné športové gymnázium, Športové gymnázium a teraz sme Stredná športová škola Trieda SNP 104. Iné názvy no to isté srdce. 

 

Kompas - SŠŠK (9.1.2020)

10.01.2020 08:55  
 

V novoročnom vydaní sme sa venovali hádzanej. Rozprávali sme sa s Jánom Hruščákom, ktorý vo svojej hráčskej a trénerskej kariére dokázal veľa. Aktuálne svoje skúsenosti odovzdáva hádzanárom na škole, ktorý Slovensko reprezentujú v mládežníckych výberoch.

spustiť prehrávanie

 
Celý katalóg

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2018

 1. Anastasia Kuzminová, biatlon
 2. Peter Sagan, cyklistika
 3. Zuzana Rehák Štefečeková, športová streľba
 4. Petra Vlhová, lyžovanie
 5. Matej Tóth, atletika
 6. Erik Varga, športová streľba
 7. Alexander Slafkovský, vodný slalom
 8. Paulína Fialková, biatlon
 9. Marek Hamšík, futbal
 10. Henrieta Farkašová, lyžovanie

zobraziť celý rebríček

 

Partneri

Facebook

 
Nase tipy

Športové správy

 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia