BODY MISSION

BODY MISSION

s Jánom Sotákom v Športových puzzle rádia Šport

celý článok

Športové puzzle

Športové puzzle

s Jurajom Vančíkom. Každý druhý piatok od 15-tej hodiny

celý článok

Junior Klub

Junior Klub

relácia o mladých a pre mladých, v sobotu od 12.00 do 15.00 hod.

celý článok

Dnešný program vysielania

 • 16:00 - 20:00 hod.
  Športová vlna
   
  pozvánky na podujatia, reportáže, živé vstupy, zaujímaví hostia, spravodajstvo, výsledkový servis, publicistika a súťaže

 • 20:00 - 21:00 hod.
  Voľná jazda
   
  pravidelný spravodajský servis, sumárne informácie, športové rubriky, športový kalendár, či servis pre tipujúcich

 • 21:00 - 22:00 hod.
  Sezónne športy
   
  V lete sme na vode a pod slnečným žiarením, v zime si užívame zasnežené svahy a ľadové plochy.

 • 22:00 - 23:00 hod.
  Futbalové návraty
   
  Pohľad na dianie v najpopulárnejšom športe planéty v uplynulých dňoch.

 • 23:00 - 00:00 hod.
  Hudobná vlna
   
  hudobný blok Rádia Šport

Skvelý streetball a párty hudba v Spišskej Novej Vsi

Trinásty ročník športovo - hudobného podujatia Basket Music fest sa uskutoční v nedeľu 3. júna 2018 v Športovej hale v Spišskej Novej Vsi a vstup je ako každoročne zdarma. Festival sa koná pod záštitou primátora mesta Spišská Nová Ves, v spolupráci s mestom SNV, STEZ SNV, MKC SNV a kapelou Smola a Hrušky.
 

Basket Music fest je viacžánrový festival, ktorý spája šport, hudbu, tanec, benefíciu a ďalší sprievodný program pre mládež a rodiny. Tento rok aj s novinkou v znamení spolupráce s 3x3 Slovakia Basketball, ktorá poteší všetkých streetballerov a zatraktívni turnaj, kedže sa podujatie stalo súčasťou medzinárodného streetballového projektu Slovákov, Čechov a Poliakov – 3x3 Central Europe tour 2018. Medzinárodná basketbalová federácia (FIBA) sa pred niekoľkými rokmi pustila do aktívnej propagácie 3×3 basketbalu, ktorej výsledky už možno vidieť teraz. Úspešná World Tour, atraktívne dejiská turnajov a tiež podpora fanúšikov sa postarali o to, že v roku 2020 sa táto verzia basketbalu predstaví premiérovo aj pod piatymi kruhmi. Hrá sa o miestenku na veľké finále, ktoré sa uskutoční 21. a 22. júla v Prahe. Zaujímavé sú aj prize money pre tímy na prvých troch miestach, víťaz v mužskej kategórii si odnesie 500€, zdolaný finalista 300€ a tretí tím 100€. Víťaz ženskej kategórie získa 200€, 100€ a 50€. Okrem toho čaká na každého účastníka turnaja špeciálna edícia dresov, ktorá bude jednotná pre celú tohtoročnú tour a samozrejme nesmú chýbať divácky atraktívne súťaže slam dunk a trojkové hody.


Súčasťou festivalu sú aj energické hudobné a tanečné vystúpenia, ktoré ako každoročne podporila aj domáca DJ-ská a tanečná špička. „Tento rok bude headlinerom festivalu moderný muzikálno-teatrálny spevák Hafner. Je známy svojimi hudobnými paródiami a jeho svojrázny prejav a originálne recesistické texty ho pasujú za unikátny zjav na scéne. Sekundovať mu bude prvá slovenská raperka Zetuzeta a vraj sa chystá veľká show. Na pódiu sa predstaví aj domáca legenda Mec Vrabec a hity ako Moja dedina, Najľepša zabava či Život zhora vs. Život žali svojho času veľké úspechy. Túto zostavu doplňuje mladá krv a talentovaný rapper Marocco, ktorého show podporia aj kolegovia z labelu Weed House a je sa na čo tešiť. Počas celého festivalu sa o celodennú hudobnú produkciu postarajú talentovaní DJ-i RobinDoris, Wallky a Hoffman. Tanečné vystúpenie predvedú ostrieľaní a medzinárodne úspešní tanečníci z domácej liahne - Denzz Industry, BDSkrew a Black Ladies. Novinkou tohto ročníka bude aj celodenný tanečný battle v réžii tanečnej skupiny Denzz Industry, ktorý sa bude konať pred Športovou halou a spolu s Chill out zónou Klubu mladých vytvoria skvelú atmosféru v exteriéri festivalu. Sme radi, že sa nám s kolegom Spokom Kramárom podarilo tento rok aj za neľahkých podmienok pripraviť festival v takomto rozsahu a všetkých srdečne pozývame na možno posledný ročník.“, povedal organizátor festivalu Martin Hlavatý.

 

Streetball turnaj - 3x3 Central Europe tour info:

https://play.fiba3x3.com/events/49d8714f-bc8b-4784-ab79-6e7838f7424b

http://3x3slovakbasket.sk/registracia/

Basket Music fest program a info:

https://www.facebook.com/events/2196847193665409/

 

 

PR správa: Martin Hlavatý

Foto: archív BMF, Martin Krestián documentary, VLN production

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2018

 1. Anastasia Kuzminová, biatlon
 2. Peter Sagan, cyklistika
 3. Zuzana Rehák Štefečeková, športová streľba
 4. Petra Vlhová, lyžovanie
 5. Matej Tóth, atletika
 6. Erik Varga, športová streľba
 7. Alexander Slafkovský, vodný slalom
 8. Paulína Fialková, biatlon
 9. Marek Hamšík, futbal
 10. Henrieta Farkašová, lyžovanie

zobraziť celý rebríček

 

Facebook

 
P-T-S 2019
Nase tipy

Športové správy

 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia