MX Open 2018

Športové puzzle

Športové puzzle

s Jurajom Vančíkom. Každý piatok od 15-tej hodiny.

celý článok

Junior Klub

Junior Klub

relácia o mladých a pre mladých, v sobotu od 12.00 do 15.00 hod.

celý článok

Športové puzzle

Športové puzzle

Každý deň od 15.00 hod. pestrá skladačka, v ktorej športovci nehovoria iba o športe

celý článok

Dnešný program vysielania

  • 02:00 - 03:00 hod.
    Kompas
     
    lavína informácii, rozhovorov, zvukových správ z najzaujímavejších podujatí, ale aj servisných informácií

  • 03:00 - 04:00 hod.
    Hudobná vlna
     
    hudobný blok Rádia Šport

  • 04:00 - 05:00 hod.
    Tenisový megazín
     

  • 05:00 - 07:00 hod.
    Hudobná vlna
     
    hudobný blok Rádia Šport

  • 07:00 - 08:00 hod.
    Kompas
     
    lavína informácii, rozhovorov, zvukových správ z najzaujímavejších podujatí, ale aj servisných informácií

  • 08:00 - 09:00 hod.
    Tenisový megazín
     

  • 09:00 - 10:00 hod.
    Športové puzzle
     
    každý deň pestrá skladačka, v ktorej športovci nehovoria iba o športe

  • 10:00 - 11:00 hod.
    Palubovkové športy
     

  • 11:00 - 12:00 hod.
    Menšinové športy
     
    Na vlnách rádia Šport sa pravidelne venujeme športom, ktoré v iných mediách priestor nedostávajú.

  • 12:00 - 15:00 hod.
    Voľná jazda
     
    pravidelný spravodajský servis, sumárne informácie, športové rubriky, športový kalendár, či servis pre tipujúcich

  • 15:00 - 16:00 hod.
    Športové puzzle
     
    Motomagazín - O technologických novinkách zo sveta kolies

  • 16:00 - 20:00 hod.
    Športová vlna
     
    pozvánky na podujatia, reportáže, živé vstupy, zaujímaví hostia, spravodajstvo, výsledkový servis, publicistika a súťaže

  • 20:00 - 21:00 hod.
    Voľná jazda
     
    pravidelný spravodajský servis, sumárne informácie, športové rubriky, športový kalendár, či servis pre tipujúcich

  • 21:00 - 22:00 hod.
    Palubovkové športy
     

  • 22:00 - 23:00 hod.
    Menšinové športy
     
    Na vlnách rádia Šport sa pravidelne venujeme športom, ktoré v iných mediách priestor nedostávajú.

  • 23:00 - 00:00 hod.
    Hudobná vlna
     
    hudobný blok Rádia Šport

Rozdali sme lístky na Cassovia Cup!

Košice budú od piatka 26. augusta do nedele 28. augusta 2011 dejiskom jedného z najkvalitnejších európskych hokejových turnajov v letnom prípravnom období. Účastníkmi 4. ročníka turnaja Cassovia Hockey Cup totiž sú:

  • dva tímy z Kontinentálnej hokejovej ligy - HC Lev Poprad (prešpikovaný mnohými slovenskými a českými hráčmi) a najslávnejší ruský klub CSKA Moskva (so slovenským trénerom Júliusom Šuplerom a slovenskými hráčmi Rastislavom Staňom i Tomášom Surovým)
  • majster Českej republiky z Třinca (so Slovákmi Petrom Hamerlíkom, Stanislavom Hudecom a Michalom Chovanom)
  • domáci tím HC Košice (v ostatných troch sezónach majster Slovenska)

 

Prirodzene, nemohlo by sa stať, aby Hornet rádio nepripravilo pre svojich poslucháčov pred začiatkom tohto podujatia zaujímavú súťaž. Na každý z troch hracích dní turnaja (postupne na piatok, sobotu a nedeľu) venujeme dvom výhercom po dve denné vstupenky na dva zápasy. Celkovo teda obdaríme šesť výhercov dvoma kusmi denných zápasových vstupeniek.

No a naša súťaž už aj spoznala mená výhercov, kvalitný hokej si vychutnajú:
PIATOK - Kamil L. (Košice), Štefánia O. (Košice)
SOBOTA - Michal F. (Sečovce), Mária S. (Sobrance)
NEDEĽA - Ivana K. (Košice), Milan S. (Prešov)

 

HRACÍ PROGRAM TURNAJA

PIATOK, 26. AUGUSTA 2011

  • 15:00 CSKA MOSKVA - HC OCELÁŘI TŘINEC
  • 18:30 HC KOŠICE - HC LEV POPRAD

 

SOBOTA, 27. AUGUSTA 2011

  • 15:00 HC LEV POPRAD - CSKA MOSKVA
  • 18:30 HC KOŠICE - HC OCELÁŘI TŘINEC

 

NEDEĽA, 28. AUGUSTA 2011

  • 15:00 HC OCELÁŘI TŘINEC - HC LEV POPRAD
  • 18:30 HC KOŠICE - CSKA MOSKVA

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2017

  1. Peter Sagan, cyklistika
  2. Petra Vlhová, zjazdové lyžovanie
  3. Veronika Velez Zuzulová, zjazdové lyžovanie
  4. Ján Volko, atletika
  5. Magdaléna Rybáriková, tenis
  6. Marek Hamšík, futbal
  7. Alexander Slafkovský, vodný slalom
  8. Peter Hámor, horolezectvo
  9. Peter Gelle a Adam Botek, rýchl. kanoistika
  10. Ladislav a Peter Škantárovci, vodný slalom

zobraziť celý rebríček

 

Partneri

Facebook

 
SHOWTIME FMX
Nase tipy

Športové správy

 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia