Športové puzzle

Športové puzzle

s Jurajom Vančíkom. Každý piatok od 15-tej hodiny.

celý článok

Olympijský magazín na Športe

Olympijský magazín na Športe

archív relácie Olympijský magazín

celý článok

Junior Klub

Junior Klub

relácia o mladých a pre mladých, v sobotu od 12.00 do 15.00 hod.

celý článok

Dnešný program vysielania

  • 16:00 - 20:00 hod.
    Športová vlna
     
    pozvánky na podujatia, reportáže, živé vstupy, zaujímaví hostia, spravodajstvo, výsledkový servis, publicistika a súťaže

  • 20:00 - 21:00 hod.
    Voľná jazda
     
    pravidelný spravodajský servis, sumárne informácie, športové rubriky, športový kalendár, či servis pre tipujúcich

  • 21:00 - 22:00 hod.
    Olympijský magazín
     
    dianie v olympijských športoch, profily športovcov, história olympizmu a olympijské novinky

  • 22:00 - 23:00 hod.
    Menšinové športy
     
    Na vlnách rádia Šport sa pravidelne venujeme športom, ktoré v iných mediách priestor nedostávajú.

  • 23:00 - 00:00 hod.
    Hudobná vlna
     
    hudobný blok Rádia Šport

Poznáme víťaza súťaže o Londýn 2012!

Tri týždne trvajúca súťaž Rádia Šport a LA Kolumbus o zájazd na londýnsku olympiádu je uzavretá a v pondelňajšom vysielaní Športovej vlny sme vyžrebovali výhercu. Najväčšie šťastie mal Ladislav Vosika z Popradu-Matejoviec. "Celý život som odpracoval v športe a bol som na moskovskej olympiáde," povedal šťastný výherca, ktorý si tak zopakuje olympijský zážitok po dlhých 32 rokoch. Gratulujeme!
 

 

Do Londýna pocestuje Ladislav Vosika

Súťaž Rádia Šport a LA Kolumbus o zájazd na londýnsku olympiádu spoznala v pondelok šťastného výhercu

spustiť prehrávanie




Mená výhercov z prvého týždňa, ktorí postupujú do záverečného žrebovania:
1.   Viktória Šimková, Kuzmice
2.   Patrik Tkáč, Nováky
3.   Tomáš Agócs, Gem.Jablonec
4.   Peter Ondoš, Svidník
5.   Július Németh, Vlčany
6.   Zdenka Pašuthová, Bratislava
7.   Dominika Kopkášová, Košice
8.   Rastislav Svický, Košice
9.   Matej Očenáš
10. Ľubomír Mucha, Prešov

Výhercovia z druhého súťažného týždňa:
1. Slavomír Kiška, Poprad  
2. Igor Petrasek, Kežmarok
3. Roman Firčák, Košice
4. Silvia Velasquez, Bratislava
5. Katarína Tóthová, Košice
6. Martin Bystroň, Kendice
7. Jarka Lomenová, Bratislava
8. Lukáš Kendra, Malcov
9. Jana Mrázová, Michalovce
10. Roman Hudák, Gelnica

Výhercovia z tretieho súťažného týždňa:

 

Jozef Franko, Poprad
Peter Bereš, Prešov
Martin Borguľa, Sučany
Ladislav Vosika, Poprad
Bohuš Popík, Prešov
Martin Brinda, Michalovce
Vincent Marton, Prešov
Vladimír Sceranka ml., Košice
Martin Hrivňák, Luhyňa
Miloslav Hulej, Gelnica

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2017

  1. Peter Sagan, cyklistika
  2. Petra Vlhová, zjazdové lyžovanie
  3. Veronika Velez Zuzulová, zjazdové lyžovanie
  4. Ján Volko, atletika
  5. Magdaléna Rybáriková, tenis
  6. Marek Hamšík, futbal
  7. Alexander Slafkovský, vodný slalom
  8. Peter Hámor, horolezectvo
  9. Peter Gelle a Adam Botek, rýchl. kanoistika
  10. Ladislav a Peter Škantárovci, vodný slalom

zobraziť celý rebríček

 

Partneri

Facebook

 
MX Open 2018
Nase tipy

Športové správy

 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia