Športové puzzle

Športové puzzle

s Jurajom Vančíkom. Každý piatok od 15-tej hodiny.

celý článok

Junior Klub

Junior Klub

relácia o mladých a pre mladých, v sobotu od 12.00 do 15.00 hod.

celý článok

Športové puzzle

Športové puzzle

Každý deň od 15.00 hod. pestrá skladačka, v ktorej športovci nehovoria iba o športe

celý článok

Dnešný program vysielania

 • 16:00 - 20:00 hod.
  Športová vlna
   
  pozvánky na podujatia, reportáže, živé vstupy, zaujímaví hostia, spravodajstvo, výsledkový servis, publicistika a súťaže

 • 20:00 - 21:00 hod.
  Voľná jazda
   
  pravidelný spravodajský servis, sumárne informácie, športové rubriky, športový kalendár, či servis pre tipujúcich

 • 21:00 - 22:00 hod.
  Kompas
   
  lavína informácii, rozhovorov, zvukových správ z najzaujímavejších podujatí, ale aj servisných informácií

 • 22:00 - 23:00 hod.
  Tenisový megazín
   

 • 23:00 - 00:00 hod.
  Hudobná vlna
   
  hudobný blok Rádia Šport

Návštevníci, ktorí sem neprišli pre hokejový zážitok

Mať tréningovú halu v jednom areáli so štadiónom a dokonca aj hotelom sa spočiatku javilo ako obrovská výhoda. Našlo sa však zopár takých, ktorým neostalo nič iné, len si potichu zašomrať a vydržať, že čo ak... Hovorím o lovcoch autogramov, ktorých je v Bratislave neúrekom, skutoční profíci sú ale iba niektorí.

Počas iných šampionátov, keď sa na tréningy dochádzalo inam, sa dalo hráčov vždy odchytiť a podpísať. V okolí tréningových hál nikdy neboli bezpečnostné opatrenia na tak vysokej úrovni, ako pri štadiónoch, a tak nebol ani problém dostať sa s hráčmi do kontaktu. O to ťažšie to ale mali zberatelia v Bratislave, ktorým teda nezostalo nič iné, iba čakať pred hotelmi. Tí, ktorí si chceli podpísať Rusov (inak veľmi neochotných, málokomu sa podarilo), či Fínov, cestovali po hlavnom meste pred ich hotel a stáli tam ráno aj večer vždy plní nádeje a vybavení tisíckami kariet. Fanúšikovia slovenských a českých hokejistov už ale mali väčší problém.

Aj v tomto prípade platilo, že keď sa darí na ľade, vždy ide všetko ľahšie. Skvelá nálada českého tímu počas celých majstrovstiev sa pretavila aj v častejší kontakt s fanúšikmi. Ten, kto ich počkal pred hotelom Hilton po tréningu či po zápase, mohol sa s nimi stretnúť každý deň a všetci ochotne podpisovali a debatovali s rodinnými príslušníkmi, kamarátmi, ale aj neznámymi fanúšikmi. Naopak, našim chlapcom sa príliš nedarilo, a tak bol problém chytiť ich aj pred hotelom. Neraz sa skrývali v hotelovej garáži, alebo mali príliš naponáhlo. Krivdiť im ale nechcem, ja som tam celé dni nestál a nevravím ani, že žiadny podpis sa zohnať nedalo. Aj vďaka masovej eufórii okolo slovenských hokejistov hrajúcich doma to však bolo omnoho náročnejšie.

Podčiarknuté – zrátané, Čechov, Fínov, či Švédov, ktorí v hoteli nahradili slovenskú výpravu, má podpísaných asi každý. Kanaďania boli ochotní v rámci možností, kvôli obrovskému záujmu sa ale každému podpísať svoju hviezdu nepodarilo. K Američanom sa nik nedostal, no a Rusi, tí len kývali hlavami, tam už vznikal najväčší problém. Nie však pre dvojicu Nemcov z Krefeldu, ktorí zaparkovali pred hotelom so svojim autom skoro ráno a odchádzali neskoro večer. Tí sem prišli len pre uspokojenie svojej zberateľskej vášne a podľa vlastných slov nebudú chýbať ani o rok na severe Európy.

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2018

 1. Anastasia Kuzminová, biatlon
 2. Peter Sagan, cyklistika
 3. Zuzana Rehák Štefečeková, športová streľba
 4. Petra Vlhová, lyžovanie
 5. Matej Tóth, atletika
 6. Erik Varga, športová streľba
 7. Alexander Slafkovský, vodný slalom
 8. Paulína Fialková, biatlon
 9. Marek Hamšík, futbal
 10. Henrieta Farkašová, lyžovanie

zobraziť celý rebríček

 

Partneri

Facebook

 
Nase tipy

Športové správy

 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia